Kullanım Koşulları (Kuponmanya.com)

Bu web sayfasının kullanımı, aşağıdaki Hükümler ve Koşullar ile belirlenmektedir ve web sayfasına her erişiminizde bunların bağlayıcılığını kabul edersiniz.

1. Hakkımızda: Kuponmanya.com online alışveriş işlemlerinde ziyaretçilerine fayda sağlayan bir site olup; indirim kodları, indirim kuponları, promosyon kodları, hediye çekleri, kampanyalar, avantajlar vb. alanlarda müşterilerine hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir. Kuponmanya.com tarafından sunulan hizmetler tamamen ücretsiz olup, herkesin kullanımına açıktır.

 

2. İndirimler&Kupon Kodları: Kuponmanya.com adresinde listelenen mağazaların sunduğu kampanya ve indirim avantajları ile bizim listemizdeki olası farklılıklardan, yanlış bilgilendirmelerden, geçersiz veya süresi dolmuş kampanyalardan sorumlu tutulamaz.

Kuponmanya.com indirim kodları ve kuponlarının kullanım şekliyle sorumludur. Kuponmanya.com, web adresinde listelenen avantaj ve indirim kampanyalarında karşılaşılabilecek yanlışlıklardan sorumlu tutulmaz.

 

3. E-posta Uyarıları / Haber Bülteni: Kuponmanya.com web sitesine e-posta adresinizle üye olursanız; güncel kampanya ve indirim kuponları için bilgilendirme mesajları alabilirsiniz.

Bu bildirimleri almak istemiyorsanız, size iletilen gönderilerde yer alan ‘Üyelikten Ayrıl’ butonuna tıklayabilirsiniz.

 

4. Üyelik iptali: Eğer üyelik iptali yapmak istiyorsanız; size gelen mesajlarda bulunan ‘Üyelikten Ayrıl’ butonuna tıklayarak işleminizi yapabilirsiniz. İsterseniz ‘Bize Ulaşın’ sayfasından da direkt bize yazabilirsiniz.