GittiGidiyor Marka İndirim Günleri İdefix Kampanyası

Kampanya Süresi Doldu
GittiGidiyor Marka İndirim Günleri İdefix Kampanyası ile %40'a varan indirim!...

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri İdefix Kampanyası ile GittiGidiyor’da Marka indirim günlerinde İdefix ürünlerinde sepette %40’a varan indirimi yakalayın!

Hemen alışverişe başla!

  Less

Kampanyaya Git
100% Başarılı

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Avva Kampanyası

Kampanya ⏰ 17 Eylül 2020
GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Avva Kampanyası ile indirimlerle buluşun!...

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Avva Kampanyası ile GittiGidiyor’da Marka İndirim Günlerinde Avva ürünlerinde %65’e varan indirimi kaçırmayın!

Hemen alışverişe başla!

  Less

Kampanyaya Git
100% Başarılı

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Arifoğlu Kampanyası

Kampanya ⏰ 17 Eylül 2020
GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Arifoğlu Kampanyasında indirimleri kaçırmayın!...

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Arifoğlu Kampanyası ile GittiGidiyor online mağazasından yapacağınız Arifoğlu ürünlerinde sepette %30’a varan indirim! Sakın kaçırmayın!

Kampanya 17 Eylül’de sona erecektir.

Kampanya detayları için tıklayınız!

  Less

Kampanyaya Git
100% Başarılı

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Kütahya Porselen Kampanyası

Kampanya ⏰ 17 Eylül 2020
GittiGidiyor online mağazasında Kütahya Porselen ürünlerinde %15'e varan indirim var! Kaçırmayın!...

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Kütahya Porselen Kampanyası ile GittiGidiyor online mağazasından yapacağınız seçili Kütahya Porselen ürünlerinde %15’e varan indirim sizlerle!

Hemen alışverişe başla!

  Less

Kampanyaya Git
100% Başarılı

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Defacto Kampanyası

Kampanya ⏰ 17 Eylül 2020
GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Defacto Kampanyası ile %70'e varan indirim avantajı sağlayın!...

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Defacto Kampanyası ile Marka indirim günleri başladı!

16-17 Eylül’e özel GittiGidiyor’dan yapacağınız Defacto seçili ürünlerinde %70’e varan indirim sizlerle.

Kampanya kısa süre geçerlidir.Fırsatları kaçırmayın!

Hemen alışverişe başlayın! 

  Less

Kampanyaya Git
100% Başarılı

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Reckitt Benckiser Kampanyası

Kampanya ⏰ 17 Eylül 2020
GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Reckitt Benckiser Kampanyası ile %50'ye varan indirim kazanın!...

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Reckitt Benckiser Kampanyası ile GittiGidiyor.com’dan yapacağınız Marka Günleri indirimine özel Reckitt Benckiser ürünlerinde %50’ye varan indirimi yakalayın!

Alışverişe Başla!

 

  Less

Kampanyaya Git
100% Başarılı

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Henkel Kampanyası

Kampanya ⏰ 17 Eylül 2020
GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Henkel Kampanyasından yararlanın!...

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Henkel Kampanyası ile GittiGidiyor online mağazasında 16-17 Eylül Marka indirim günlerine özel Henkel ürünlerinde %50’ye varan indirim avantajı sağlayın!

GittiGidiyor’u ziyaret edin!

  Less

Kampanyaya Git
100% Başarılı

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Bosch Kampanyası

Kampanya ⏰ 17 Eylül 2020
GittiGidiyor Marka günlerinde Bosch ürünlerinde indirim sizlerle! Sakın kaçırmayın! Son gün!...

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Bosch Kampanyası ile GittiGidiyor online mağazasında 16-17 Eylül Marka indirim günlerine özel Bosch ürünlerinde seçili ürünlerde %55’e varan indirim fırsatını kaçırmayın!

Hemen GittiGidiyor’u ziyaret edin!

  Less

Kampanyaya Git
100% Başarılı

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Doğtaş Kampanyası

Kampanya ⏰ 17 Eylül 2020
GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Doğtaş Kampanyası ile seçili ürünlerde %50'ye varan indirim yakalayın!...

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri Doğtaş Kampanyası ile GittiGidiyor online mağazasında 16-17 Eylül Marka indirim günlerine özel Doğtaş ürünlerinde seçili ürünlerde %50’ye varan indirim fırsatını kaçırmayın!

Hemen alışverişe başla!

  Less

Kampanyaya Git
100% Başarılı

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri P&G Kampanyası

Kampanya ⏰ 17 Eylül 2020
Seçili P&G ürünlerinde %50'ye varan indirim GittiGidiyor'da!...

GittiGidiyor Marka İndirim Günleri P&G Kampanyası ile GittiGidiyor online mağazasında 16-17 Eylül Marka indirim günlerine özel P&G ürünlerinde seçili ürünlerde %50’ye varan indirim fırsatından yararlanın!

GittiGidiyor’u ziyaret edin!

  Less

Kampanyaya Git
100% Başarılı

İnternetten alışverişin Türkiye’deki en güçlü temsilcisi olan GittiGidiyor, aradığınız her türlü ürünü bulabileceğiniz bir pazar yeridir.  Milyonlarca sıfır ya da ikinci el ürünü alıp satabilirsiniz. 2001 yılından beri Türk kullanıcısının internetten ürün alışverişi ile buluşturan e-ticaret firması 2011 yılında eBay’in satın alması ile birlikte dünyaca ünlü bir pazar yerinin parçası oldu.
Milyonlarca ürün arasından indirimler ile aradığınız ürünlere ulaşabilirsiniz. Bankalar ile yaptığı anlaşmalar ile taksitli ödeme seçenekleri, banka kampanyaları ile de alışverişlerinizi avantajlı tamamlamanıza imkan sağlamaktadır. Ayrıca dönemsel olarak yaptıkları anında indirim kampanyaları belirli saat aralıklarında ya da belirli kategorilerde geçerli oluyor. İndirim kampanyaları, kupon kodları ve ürünlerini takip edin, alışverişlerinizden karlı çıkın!

GittiGidiyor Hakkında

İnternetten alışverişin Türkiye’deki en güçlü temsilcilerinden biri olan GittiGidiyor, aradığınız her türlü ürünü bulabileceğiniz bir pazaryeri platformudur. GittiGidiyor.com‘da milyonlarca sıfır ya da ikinci el ürünü alabilir ya da satabilirsiniz. 2001 yılından beri Türk kullanıcısının internetten ürün alışverişi ile buluşturan Gittigidiyor 2011 yılında eBay’in satın alması ile birlikte dünyaca ünlü bir pazaryerinin parçası oldu.

Türkiye’de internet üzerinden alışverişe farklı bir boyut getiren GittiGidiyor, güvenli alışveriş sistemi ile kullanıcıların internet üzerinden alışverişini sıfır risk içeren bir sistem ile sunmaktadır. Bu sistem ile GittiGidiyor üzerinde bulunan tüm satıcılardan önce alışverişinizi tamamlarsınız ve siparişiniz size gönderilmek üzere satıcı tarafından hazırlanır. Bu sırada paranız önce GittiGidiyor’un havuz hesabına aktarılır. Satın aldığınız ürün sorunsuz bir şekilde elinize ulaştıktan sonra GittiGidiyor hesabınızdan ödemeyi onaylarsınız ve para ardından satıcının hesabına aktarılır.

GittiGidiyor’da tüm banka ve kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Garantipay, BKM Express gibi ödeme sistemleri ile de kart bilginizi paylaşmadan alışverişinizi tamamlamanız mümkündür. Bu ödeme sistemlerinin banka kampanyaları ile kazandığınız para puanları da kullanabilirsiniz.

GittiGidiyor bünyesinde bulunan milyonlarca ürün arasından aradığınız ürüne ekonomik ve avantajlı fiyatlar ile ulaşabileceksiniz. Dönemsel olarak yapılan anında indirim kampanyaları, hediye çeki fırsatları, mobil uygulamalara özel kampanya avantajları ile de alışverişlerinizden daha da karlı çıkabilirsiniz. Tüm bunların yanısıra bankalar ile yaptığı anlaşmalar sayesinde alışverişiniz banka ya da kredi kartınıza puan kazandırır. Türkiye’de faaliyet gösteren birçok bankaya özel taksit avantajları da sunan GittiGidiyor kullanıcıları için avantajlı olabilecek tüm seçenekleri sunuyor.

Alıcılar ile satıcıları buluşturan bir platform olan GittiGidiyor, Günün fırsatı ürünleri ile ekstra indirimli ürünlere ulaşabilirsiniz. Birçok satıcı tarafından sağlanan ücretsiz kargo avantajları da GittiGidiyor alışverişiniz sırasında size sunulan avantajlardandır. GittiGidiyor Cadde ile markaların kendi mağazalarına yeni sezon ve outlet ürünlerine, GittiGidiyor Atölye ile de tasarım ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Kuponmanya ile GittiGidiyor’un en güncel indirim kampanyalarını,  aktif indirim sağlayan kupon kodları ve milyonlarca ürün arasından günün fırsat ürünlerini takip edin, alışverişlerinizden karlı çıkın!

GittiGidiyor’da Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Adım1 : Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin. Sepet sayfasında bulunan ”İndirim Kuponu Tanımlayın” alanına tıklayarak indirim kodunu girin ve uygula butonuna basarak GittiGidiyor indirim kuponunu aktif hale getirin. Ardından ödemenizi yaparak alışverişinizi tamamlayın.

Ödeme adımından da benzer şekilde indirim kuponu kodu girerek hesabınız ile kupon kodu eşleştirebilirsiniz.


GittiGidiyor.com’a gitmek için tıklayın.

GittiGidiyor İletişim Bilgileri

GittiGidiyor ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorun, şikayet ya da öneri için GittiGidiyor Müşteri Destek Ekibine 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Adres : Barbaros mah. Çiğdem sk. My Office İş Merkezi No:1/14 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 687 02 99