Vodafone Hotels.com İndirim Kampanyası

Kampanya ⏰ 31 Aralık 2024
Vodafone Red aboneleri hotels.com’da %8 indirim kazanıyor...

Vodafone Hotels.com İndirim Kampanyası ile Vodafone Red aboneleri hotels.com’da %8 indirim kazanıyor!

Kampanya kapsamında Vodafone Red abonelerine hotels.com’da 
En İyi Fiyat Garantisi programına katılan otellerdeki 1 ve 28 gece arasındaki konaklamalarında rezervasyon bedeli üzerinden %10 indirim uygulanacaktır.

Alınan kodlar hotels.com’dan veya hotels.com’a ait 00800 448821515 no’lu Çağrı Merkezini arayarak ve ibraz ederek indirimli rezervasyon yaptırılabilir. Kampanya indirimi, hotels.com sayfasında rezervasyon yapıldıktan sonra kampanya dahilindeki otellerde “Şimdi Online Öde” ödeme seçeneğine tıklayıp, “İndirim kodu kullan” alanına, indirim kodunu yazıp, “Kullan” butonuna basarak anında ek %10 indirimden faydalanılabilir.

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında Vodafone Red ve Red Business abonelerine hotels.com’da En İyi Fiyat Garantisi programına katılan otellerdeki 1 ve 28 gece arasındaki konaklamalarında rezervasyon bedeli üzerinden %10 indirim uygulanacaktır.

Kampanyadan kod almak için Vodafone Red aboneleri Avantaj Cepte kampanya sayfasında bulunan “FIRSATI KULLAN” tuşuna tıklayarak, ya da “HOTELS” yazıp 6666’ya göndererek kampanya kodlarını alabilirler.

Kampanyadan faydalanmak için rezervasyonun yapıldığı sırada konaklama bedelinin ödenmesi gerekmektedir.

Kampanyadan günde 1 kez şifre alınabilinir.

Rezervasyonlar boş oda olup olmamasına ve otelin hüküm ve koşullarına bağlıdır.

Kodlar her rezervasyonda tam olarak kullanılmalıdır. Yapılan rezervasyon iptal edilirse kampanya kodu tekrar kullanılamaz.

Less
Kampanyaya Git
100% Başarılı

Hotels İndirim Kuponu Kampanyası

Kupon Kodu ⏰ 17 Kasım 2024
Yurtiçi ya da yurtdışı seyahatlerinizi hotels.com ile yapın, Hotels.com indirim kuponu kullanarak ekstra %10 indirim alın....

Hotelscom ile yurtiçi ya da yurtdışı otel rezervasyonu yapabilir, ekonomik fiyatlar ile tatilinizi planlayabilirsiniz. Seyahat planınızda konaklama seçeneğini kolay ve hızlı bir şekilde bulabileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Üstelik sağladığı Hotels İndirim Kuponu kodu ile de tüm alışverişlerinizden anında %10 indirim alabilirsiniz.

%10 indirim 18 Mart tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarında geçerli olacaktır.

Hotels İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Hotelscom sitesine gidin ve gitmek istediğiniz oteli seçerek sepetinize ekleyin. Ödeme sayfasına ulaştığınızda bu sayfada bulunan ”Kuponu Göster” butonu altındaki hotels.com indirim kuponu kodunu ilgili alana girin. Anında ödeyeceğiniz tutara %10 indirim yansıyacaktır.

Kupon kodu için son kullanım tarihi 24 Aralık!

Hotelscom‘da gitmek istediğiniz destinasyonu seçtiğinizde otel seçenekleri fiyat sıralaması, müşteri yorumu sıralaması ya da otel puanı sıralaması ile gelmektedir. Bu doğrultuda daha önceden verilen puanlar ve müşteri yorumlarına göre otel değerlendirmeleri sayesinde daha rahat karar verebilirsiniz. Hotels.com İndirim Kuponu avantajının yanısıra welcome rewards programı ile de yapacağınız 10 oda alışverişi karşılığında 1 oda konaklamayı ücretsiz alabilirsiniz. Less

TR101217 Kuponu Gör
100% Başarılı